POSTWAY YURTDIŞI KARGO

Dilediğiniz Ülkeye, Dilediğiniz Şehire
Güvenli ve Hızlı Kargo Hizmeti

Ekonomik Fiyatlar - Özel Çözümler

FİYAT AL

DHL GÜVENCESİ İLE

DHL İle Uygun Gönderi Yapın

HİZMETLERİMİZ

Postway, küçük, orta ve büyük ölçekli firmalara daha düşük fiyatlarla kaliteli, hızlı ve güvenli uluslararası gönderi hizmeti sunmaktadır. Sahip olduğumuz müşterilerin toplu alım gücünden yararlanarak dünyanın en önde gelen ve güvenilir kargo firmaları aracılığıyla küçük paket ve evrak gönderilerinden büyük ölçekli koli gönderilerine kadar her boyuttaki uluslararası gönderileriniz için düşük maliyetli çözümler sunmaktayız. Bu hizmeti alanında son derece deneyimli ve beklentilerinizin ötesinde müşteri memnuniyetini amaçlayan çalışanlarımızla her gönderinizi aynı hassasiyet ve özenle takip ederek sunuyoruz.

Müşterilerimize verdiğimiz hizmetler iki farklı konu başlığında toplanmaktadır. Bunlar ;

–  Türkiye çıkışlı olan doküman veya paketlerinizin hızlı ve güvenilir bir şekilde gönderiminin yapıldığı Express Worlwide Hizmeti.

Postway ile 214 farklı ülkeye gümrüğe tabi olan (paket) ve olmayan (doküman) gönderilerinizi  güvenilir ve hızlı bir şekilde kapıdan kapıya taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Postway bir çok ürün seçeneği sunmaktadır.

Express Worldwide : 

Varış ülkesinde gümrüğe tabi olan (doküman) ve olmayan (paket) gönderilerinizin, uluslararası alanda masadan masaya mesai saatleri içerisinde hızlı ve güvenilir şekilde taşınması.

Express 09:00 :

Dünyanın önemli iş merkezlerine, olası ilk iş gününde sabah 9:00 öncesinde teslim edilmesi gereken gönderiler için önerilebilecek, pro-aktif teslim ve gecikme detayı verilen, posta kodu esasına göre düzenlenmiş bir servistir. Doküman gönderileri için müşterilere telefonla, geri ödeme ile desteklenen, bir hizmettir.

Express 10:30 :

Amerika’nın önemli iş merkezlerine, olası ilk iş gününde sabah 10:30 öncesinde teslim edilmesi gereken gönderiler için önerilebilecek, pro-aktif teslim ve gecikme detayı verilen, posta kodu esasına göre düzenlenmiş bir servistir. Doküman gönderileri için müşterilere telefonla, geri ödeme ile desteklenen, bir hizmettir.

Express 12:00 :

Dünyanın önemli iş merkezlerine, olası ilk iş gününde öğlen 12:00 öncesinde teslim edilmesi gereken gönderiler için önerilebilecek,posta kodu esasına göre düzenlenmiş bir servistir. Doküman ve paket gönderileri için müşterilere farklı zaman seçenekleri sunan, parayı geri ödeme garantisi ile desteklenen, posta kodu esasına göre düzenlenmiş bir hizmettir.

Yurtdışı Kargo Teklif İsteği

– Herhangi bir ülke çıkışlı olan doküman ve paketlerinizin toplatılarak Türkiye veya farklı bir ülkeye hızlı ve güvenilir bir şekilde teslimatının yapıldığı Express Worldwide Import Hizmeti.

Müşterilerimize sağladığımız özel fiyat avantajı ile 214 farklı ülkeden gönderilerinizi sizin için toplatabilir ve ister Türkiye’de ister farklı bir ülkede arzu ettiğiniz adrese hızlı ve güvenilir teslimatını yaptırabiliriz.

Toplatacağınız paketleriniz için Postway Müşteri temsilcinize hangi adresten alım yapılacağı ile hangi adrese teslimat yapılacağını bildirmeniz yeterli olacaktır.

Express Wordwide Import hizmetimiz ile uygun fiyatlarımızdan faydalanabilmek için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 - 2016 Postway Express Yurtdışı Hızlı Kargo